Dj na wesele

dj na wesele

W ostatnim czasie, można zauważyć bardzo duży wzrost osób podających się za dj-ów. Na bilbordach widoczne profesjonalne twarze muzyków,za profesjonalna konsolą? Ale jak to jest w rzeczywistości? Czy faktycznie taka osoba posiada tak profesjonalny sprzęt? czy może grafik wykonał kawał solidnej pracy.

Jednym ze sposobów sprawdzenia wiarygodności takiej osoby,jest poszukanie opinii o niej. Internet jest jednak miejscem gdzie każdy może, napisać praktycznie wszystko o innym, posługując się fałszywymi danymi. Dla tego też nie wież we wszystko co czytasz. Podchodź do każdego tematu z rozsądkiem, poszukaj informacji o dj-ach na kilku bądź kilkunastu forach. Zapoznaj się z tematem, sprawdź czy oba nie zalogowana może dodawać tam informację. Jeśli na forach nie znalazłeś niczego specjalnego, bądź czytając tematy wydają i się one podejrzane, najlepiej jest odwiedzić stronę internetową dj-a.

Szukając informacji o dj-u który gra na terenie Śląska, w wyszukiwarce wpisuję DJ Śląsk

Na co zwracać uwagę? Po pierwsze czy strona takiego wodzireja znajduje się gdzieś na początku wyników wyszukiwania, jeśli tak oznacza to, że dba o reklamę swojej strony i działalności jest to na pewno na plus. Gdy już znajdziemy tą stronę wejdźmy i przeklikajmy ją. Oceń czy jest nowoczesna, czy postawiona na neutralnej domenie (chodzi mi o to czy nie jest wykupiona na darmowym hostingu - chociaż i taka może być profesjonalna), jednak moim zdaniem, jeśli kogoś nie stać na wydanie 100zł rocznie, bał bym mu się powierzyć prowadzenie imprezy.

Oczywiście to co znajdziemy na stronie, musimy potraktować z lekkim przymrużeniem oka. Właściciel swojej strony, nie umieści na niej kiepskich referencji, opisze swoją działalność jako idealną. Moim zdaniem, najlepszą weryfikacją dj-a jest rozmowa z osobą, która była na imprezie prowadzonej przez taką osobę. Jeśli jeszcze gust takiej osoby jest zbliżony do naszego to rewelacja. Pomimo tego, że każdy ma swoje widzimisię to taki sposób reklamy jest najbardziej wierzytelny.

Ja ze swojej strony zapraszam do obejrzenia witryny: djsromek.pl - dj Śląsk osoby młodej, a jednak doświadczonej.
Jeśli macie jakieś sprawdzone sposoby weryfikacji dj-ów piszcie o tym w komentarzach. 

 

 

Dj na wesele

To dobry pomysł na nieduże, nowoczesne wesele w gronie znajomych. Starsze ciotki niekoniecznie będą zachwycone.

Zalety:

-niskie koszty. DJ jest sam, nie musi z nikim dzielić się honorarium. Może więc być ono niższe niż w przypadku wieloosobowego zespołu.

-Szeroki repertuar. DJ może zagrać właściwie każdą piosenkę, jaką sobie wymarzycie.

-Sprawdzona jakość utworów. Usłyszycie piosenki, które lubicie w wersjach takich, jakie znacie. Nie będzie przykrych niespodzianek.

Wady:

-Nie gra muzyki na żywo. Wesele to jedna z nielicznych imprez, na których można posłuchać muzyki na żywo, która tworzy niepowtarzalny klimat.

-Prowadzenie zabaw. Nie każdy DJ będzie potrafił poprowadzić oczepinowe zabawy. Wybierając DJ będziecie musieli też zrezygnować z przyśpiewek przy stole, a „sto lat” będzie leciało z płyty (choć nie jest to regułą: spotkałam się z DJem, który był także świetnym wodzirejem)

-Brak prądu katastrofą. Chyba, że w budynku jest dodatkowe źródło zasilania. W przeciwnym razie i Wy i goście będziecie musieli siedzieć w ciszy.

 

Zespół na wesele

Sprawdzi się zwłaszcza wtedy, kiedy planujecie huczne wesele z tradycyjnymi zabawami i przyśpiewkami.

Zalety:

-Muzyka grana na żywo. Choć, !uwaga!, nie zawsze. Wiele zespołów korzysta z gotowych podkładów muzycznych, tylko udając, że grają na instrumentach. Mało który jednak śpiewa z playbacku, więc na „żywy”wokal na pewno możecie liczyć.

-Oprawa całej uroczystości ślubnej i wesela. Ten sam zespół może zagrać pod domem Panny Młodej oraz w kościele.

-Przyśpiewki weselne przy stołach. Jeżeli tylko lubicie taką formę zabawy.

-Nowe aranżacje dobrze znanych utworów. Co oczywiście może być też minusem, dla tych którzy, jak inżynier Mamoń, lubią tylko takie melodie, jakie już słyszeli.

Wady:

-Wysokie koszty. Zespół składa się z kilku osób, które muszą podzielić pomiędzy siebie honorarium. Siłą rzeczy więc zapłacicie mu więcej niż DJowi, który będzie sam. Pamiętajcie też, że musicie zapłacić za „talerzyk”dla członków zespołu. Im więcej ich jest, tym koszty rosną.

-Ryzyko co do jakości wykonywania utworów. Możecie je ograniczyć wybierając zespół, którego mieliście już okazję posłuchać na żywo. Nagrania w Internecie nie zawsze oddają rzeczywisty stan rzeczy.

-Ograniczony repertuar. Nie dajcie się zwieść: zespół nie zagra każdej piosenki, jaką sobie wymarzycie. Nie każdy głos pasuje do każdej tonacji. Dobry zespół po prostu powie Wam, że ta piosenka przekracza ich możliwości, kiepski wmówi Wam, że jest w stanie zaśpiewać wszystko.

-Przerwy. DJ teoretycznie może grać przez całą noc. Zespół potrzebuje przerw, choćby po to, aby napić się wody i zregenerować gardło. To nie wada, pod warunkiem, że przerwy nie będą dłuższe od okresów grania i w tym czasie będzie leciała przyjemna muzyka mechaniczna.

Szukasz dj-a, wodzireja na terenie Śląska do poprowadzenia niezapomnianego przyjęcia? Najlepsi w swoim fachu dj-e działający na terenie województwa Śląskiego zapoznaj się z ich ofertą

Twoja impreza - Tak jak chcesz - Z moim doświadczeniem

Dj na wesele - prowadzenie przyjęć weselnych jest dla mnie czymś wyjątkowym, różni goście różne style. Swoje doświadczenie zdobywałem będąc wodzirejem na wielu weselach. Nowoczesny sprzęt, lata praktyki dają gwarancję, że nie zawiodą się Państwo na mnie, wraz z Młodą Parą ustalamy strategię całego wesela. Dj na studniówkę - organizujecie studniówkę na terenie województwa Śląskiego i nie ma cie jeszcze dj-a koniecznie skontaktujcie się ze mną. Nowoczesny sprzęt, oryginalne zabawy, muzyka która nie pozwoli Ci usiąść na chwilę, to wszystko moje atuty. Dj na przyjęcia firmowe - Prowadzisz firmę, chcesz zorganizować przyjęcie dla swoich pracowników, już dziś zaznajom się z moją ofertą na imprezy firmowe. Gwarancja SUUUUUper nie zapomnianych przeżyć. DJ Śląsk - zapoznaj się z ofertą.

dj śląsk

Gwarantowane zadowolenie

Indywidualne podejście do każdej imprezy.


Dobra muzyka

Muzyka przy której będziesz się bawić do białego rana.


Uwzględniam wszelkie propozycje


Tanio

Twój portfel nie odczuje wielkiej zmiany.