Dj na wesele

dj na wesele

W ostatnim czasie, można zauważyć bardzo duży wzrost osób podających się za dj-ów. Na bilbordach widoczne profesjonalne twarze muzyków,za profesjonalna konsolą? Ale jak to jest w rzeczywistości? Czy faktycznie taka osoba posiada tak profesjonalny sprzęt? czy może grafik wykonał kawał solidnej pracy.

Jednym ze sposobów sprawdzenia wiarygodności takiej osoby,jest poszukanie opinii o niej. Internet jest jednak miejscem gdzie każdy może, napisać praktycznie wszystko o innym, posługując się fałszywymi danymi. Dla tego też nie wież we wszystko co czytasz. Podchodź do każdego tematu z rozsądkiem, poszukaj informacji o dj-ach na kilku bądź kilkunastu forach. Zapoznaj się z tematem, sprawdź czy oba nie zalogowana może dodawać tam informację. Jeśli na forach nie znalazłeś niczego specjalnego, bądź czytając tematy wydają i się one podejrzane, najlepiej jest odwiedzić stronę internetową dj-a.

Szukając informacji o dj-u który gra na terenie Śląska, w wyszukiwarce wpisuję DJ Śląsk

Na co zwracać uwagę? Po pierwsze czy strona takiego wodzireja znajduje się gdzieś na początku wyników wyszukiwania, jeśli tak oznacza to, że dba o reklamę swojej strony i działalności jest to na pewno na plus. Gdy już znajdziemy tą stronę wejdźmy i przeklikajmy ją. Oceń czy jest nowoczesna, czy postawiona na neutralnej domenie (chodzi mi o to czy nie jest wykupiona na darmowym hostingu - chociaż i taka może być profesjonalna), jednak moim zdaniem, jeśli kogoś nie stać na wydanie 100zł rocznie, bał bym mu się powierzyć prowadzenie imprezy.

Oczywiście to co znajdziemy na stronie, musimy potraktować z lekkim przymrużeniem oka. Właściciel swojej strony, nie umieści na niej kiepskich referencji, opisze swoją działalność jako idealną. Moim zdaniem, najlepszą weryfikacją dj-a jest rozmowa z osobą, która była na imprezie prowadzonej przez taką osobę. Jeśli jeszcze gust takiej osoby jest zbliżony do naszego to rewelacja. Pomimo tego, że każdy ma swoje widzimisię to taki sposób reklamy jest najbardziej wierzytelny.

Ja ze swojej strony zapraszam do obejrzenia witryny: djsromek.pl - dj Śląsk osoby młodej, a jednak doświadczonej.
Jeśli macie jakieś sprawdzone sposoby weryfikacji dj-ów piszcie o tym w komentarzach.