Dj na wesele

dj na wesele

Co powinieneś/powinnaś wiedzieć aby zorganizować, nie zapomnianą uroczystość ślubną.


Znalezienie właściwych utworów na ceremonię i odpowiedniego stroju ślubnego to tylko dwie z ogromnej liczby szczegółów, które musicie zaplanować, aby mieć wspaniałe wesele. Czy zdajecie sobie sprawę z wszystkiego, co wiąże się z planowaniem ślubu? Jeśli nie, zapoznaj się z podanymi poniżej wskazówkami.

Jak zaoszczędzić podczas organizacji ślubu


Jeżeli lubisz ryzyko a do ślubu jest jeszcze dużo czasu, to zaoszczędź sporo pieniędzy, kupując swoją suknię ślubną przez Internet. Jednak ważne jest jeszcze raz przypominam, aby zrobić to z dużym wyprzedzeniem, jeśli zajdzie potrzeba jakichkolwiek zmian. Czasami suknia może kosztować zaledwie 200-300 złotych; jednak możesz wydać dwa razy tyle, aby zmienić ją tak, aby pasowała idealnie do Ciebie. Pamiętaj, aby uwzględnić potencjalne koszty zmian w swoim budżecie.

Zastanów się, czy nie zorganizować przyjęcia weselnego w dzień powszedni. Większość lokali i sal weselnych jest znacznie tańsza do wynajęcia w dni powszednim niż w weekendy, dodatkowo właściciele lokali oferują specjalne oferty dla par na bar i koszty wyżywienia, jeśli zarezerwują swój ślub w dzień powszedni. Tylko pamiętaj, aby wszyscy ważni goście weselni mogli wziąć udział w danym dniu, czy nikomu to nie koliduje.

Wybierając lokal do zabawy weselnej, pomyśl również o gościach. Jeśli twoja rodzina jest w większości w podeszłym wieku, prawdopodobnie nie wybierzesz miejsca z dużą ilością schodów. Jeśli masz kogoś w rodzinie, kto jest niepełnosprawny, powinieneś upewnić się, że właściciel lokalu wie, że przyjeżdża taka osoba i uczyni wszystko aby ułatwić takiej osobie poruszanie się.

Szukasz niebanalnego pomysłu na swoje wesele i przyjęcie? A może ślub podczas rejsu na statku! Coraz więcej osób decyduje się na wzięcie ślubu na morzu na statku. możesz pomyśleć szaleństwo, jednak w każdym szaleństwie jest jakaś metoda. Na statku znajdziesz doskonały catering, bar na miejscu, i mają wszystkie elementy wystroju i konfiguracji, których potrzebujesz już na pokładzie.Ważnym elementem ślubu są zaproszenia, które wysyłasz do swoich gości. Upewnij się, że robisz to tak elegancko, jak to tylko możliwe, ponieważ zaproszenie świadczy o Tobie/Was, zaproszenie mówi jak ludzie widzą Ciebie i Twojego przyszłego męża. Wysokiej jakości zaproszenia pomogą zdobyć szacunek dla swojego ślubu.

 

Wybór dj'a / orkiestry weselnej


Aby zaoszczędzić pieniądze na ślubie, możesz rozważyć opcję zamówienia dj-a, zamiast całej orkiestry. Masz wówczas do opłacenia góra dwie osoby a nie jak w przypadku orkiestry nawet do 8 osób. Wybierając DJa na swój ślub, upewnij się, że wybrałeś kogoś o świetnej reputacji. Zły DJ może zepsuć twoje przyjęcie, więc poproś kandydatów o ich referencje. Jeśli kandydat nie ma żadnych referencji, natychmiast go odznacz ze swojej listy! Bardzo dobrym rozwiązaniem podczas poszukiwania dj-a na wesele jest podpytanie znajomych jak bawili się na weselu prowadzonym przez konkretnego wodzireja.
Mając wybranego już wodzireja weselnego porozmawiaj z nim o rodzaju puszczanej muzyki. Zawsze informujemy swojego DJ-a, jakie utwory chcemy aby grał, ważne jest, aby powiadomić go o utworach, których nie lubimy lub których słyszeć nie mamy ochoty. Niezależnie od tego, jaki masz gust, możesz takie informację przekazać dj'owi, a on już powinien wiedzieć co z tym zrobić.

Jednym z najbardziej niezręcznych momentów na weselu może być rzucanie bukietem, czy też zabawy oczepinowe. Jeśli goście nie chcą się angażować, nie należy ich naciskać, warto porozmawiać z DJ-em który prowadzi przyjęcie weselne aby wiedział, żeby nie mówić niczego, co mogłoby zdenerwować gości. Zrób ankietę przed weselem, aby sprawdzić, czy ktoś naprawdę jest zainteresowany uczestnictwem w takich zabawach, a jeśli nie, pomiń to!Jak wyżej wspomniano w tym artykule, istnieją setki szczegółów, o które należy zadbać organizując przyjęcie weselne. Niektóre z tych szczegółów są błahe, a inne bardzo ważne. Niezależnie od tego nie zaniedbuj nawet najdrobniejszych szczegółów. Skorzystaj z porad, które właśnie przeczytałeś, aby upewnić się, że zaplanujesz idealny ślub. A według Ciebie na co warto szczególnie zwrócić uwagę podczas przygotowywania i planowania ślubu?